Knihy, eBooky, eAudio, CD a DVD v cudzom jazyku.
Napíšte nám čo hľadáte
Eurobooks > O kníhkupectve Eurobooks

O Eurobooks

Eurobooks je ojedinelým kníhkupectvom špecializovaným na zahraničnú literatúru. Je nezávislým dovozcom, ktorý sprostredkuje predaj priamo od vydavateľov z celého sveta. Má najväčšiu ponuku beletrie, kníh pre deti, literatúry faktu, jayzkových učebníc, slovníkov, odbornej literatúry humanitných a prírodovedných smerov, vrátane medicínskej literatúry. V ponuke má veľký výber pôvodných audiokníh a DVD.

Kníhkupectvo je založené na osobnom prístupe k zákazníkovi. Robí všetko, aby splnilo zákazníkom požiadavky na akúkoľvek knihu zo zahraničia. Eurobooks ponúka knihy v anglickom jazyku od všetkých významných európskych a zámorských vydavateľov. Ale aj knihy nemeckých vydavateľov, zaujímavý výber literatúry vo francúzštine a španielčine.

Poskytujeme aj informácie o knihách, ktoré pomáhajú zákazníkom lepšie sa orientovať v danej oblasti. Pri vybavovaní objednávok nie je dôležitý len čas, ale aj cena. Snahou kníhkupectva je poskytnúť knihy za najlepšiu cenu nezvyšovať ju neprimeranými nákladmi.

Verným zákazníkom poskytujeme zľavy a iné výhody. V kníhkupectve pripravujeme zaujímavé spoločenské podujatia a výstavy.

Sme tu pre vás, kto myslíte našimi knihami!

Hora kníh
kníhkupectvo Eurobooks kníhkupectvo Eurobooks kníhkupectvo Eurobooks

Váš účet

Registrovať Prihlásiť

Kniha týždňa

Eurobooks na Facebooku

Facebook
Verified by Visa MasterCard SecureCode