O nás

Eurobooks je od vzniku v roku 2000 ojedinelým kníhkupectvom špecializovaným na zahraničnú literatúru. Je nezávislým dovozcom, ktorý sprostredkuje predaj priamo od vydavateľov z celého sveta. Poskytuje v kníhkupectve i v elektronickom obchode najväčší výber beletrie, kníh pre deti, literatúry faktu, jazykových učebníc, slovníkov, odbornej literatúry humanitných a prírodovedných smerov, vrátane medicínskej literatúry.

Prvý deň v knihkupectve Eurobooks, 16. jún 2000

Prvý deň v kníhkupectve Eurobooks, 16. jún 2000

Kníhkupectvo je založené na osobnom prístupe k zákazníkovi. Radi splníme vaše požiadavky na knihu zo zahraničia. Eurobooks ponúka knihy v anglickom jazyku od všetkých významných európskych a zámorských vydavateľov. Ale aj knihy nemeckom jazyku, zaujímavý výber literatúry v španielčine, taliančine, ruštine, francúzštine a v jazykoch iných európskych krajín.

Rodinné knihkupectvo 22. júl 2019

Rodinné kníhkupectvo, 22. júl 2019

Poskytujeme informácie o knihách, ktoré pomáhajú zákazníkom lepšie sa orientovať v danej oblasti. Pri vybavovaní objednávok nie je dôležitý len čas, ale aj cena. Snahou kníhkupectva je poskytnúť knihy za najlepšiu cenu, nezvyšovať ju neprimeranými nákladmi. Verným zákazníkom poskytujeme zľavy a iné výhody.

Sme tu pre vás. Myslíte našimi knihami!

Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.