• Anglický jazyk

I Heart Forever

Autor: Lindsey Kelk

A new heartwarming and funny novel in this romantic series, it will appeal to fans of Sophie Kinsella and Jenny Colgan.

Viac o knihe

1 kus - skladom u vydavateľa Posielame do 7-10 dní

10.12 €

bežná cena: 11.90 €

O knihe

A new heartwarming and funny novel in this romantic series, it will appeal to fans of Sophie Kinsella and Jenny Colgan.

  • Vydavateľstvo: HarperCollins Publishers
  • Rok vydania: 2017
  • Formát: Paperback
  • Rozmer: 198 x 130 mm
  • Jazyk: Anglický jazyk
  • ISBN: 9780008236816

Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.