Prečo Eurobooks?

Eurobooks poskytuje najväčší výber cudzojazyčnej literatúry vrámci internetového obchodu www.eurobooks.sk a v predajni v Bratislave na Jesenského ulici vo všetkých európskych a svetových jazykoch.

U koho nakupujete? U domáceho kníhkupca, ktorý odvádza dane do rozpočtu Slovenskej republiky. Nákupom v Eurobooks sa zisk z predaja nestráca za hranice.

Rodinný charakter kníhkupectva vytvára unikátne prostredie nielen v predajni, ale aj v komunikácií so zákazníkmi. Za dve desaťročia jestvovania sa okolo kníhkupectva vytvorila silná skupina podporovateľov z radov domácej inteligencie, vedeckých a vzdelávacích inštitúcií, cudzincov, ktorí pôsobia na Slovensku.

Odbornosť pracovníkov Eurobooks a našich spolupracovníkov po celom svete garantuje zákazníkom pružné, spoľahlivé a rýchle vybavenie objednávok. Pri vybavovaní vašich objednávok uprednostňujeme priamy kontakt, nie automatické odpovede.

Bohatstvo v modernej spoločnosti je postavené na vzdelaných ľuďoch. Im sú určené naše služby predovšetkým. Knihkupectvo Eurobooks dokáže splniť požiadavky najnáročnejších zákazníkov.

Objednávky vybavujeme priamo u vydavateľov, u autorizovaných distribútorov a u obchodných partnerov, ktorí pôsobia priamo v krajinách, kde jednotlivé tituly vychádzajú.

Okrem kníh, výukových médií, vizuálnych diel na nosičoch, audio nahrávok, sa v kníhkupectve venujeme aj podpore severskej chôdze, najdemokratickejšiemu športovému oddychu všetkých knihomilov.

Kníhkupectvo v centre hlavného mesta poskytuje nielen veľký výber zahraničnej literatúry, ale aj možnosť osobného odberu objednaných kníh, pomoc pri vyhľadávaní titulov a v každom prípade priateľský, ľudský prístup.

Spoľahlivosť kníhkupectva Eurobooks nie je prázdnym sloganom. Stoja za tým služby zákazníkom z celého Slovenska viac ako dve desaťročia. Na Eurobooks sa môžete vždy spoľahnúť.

Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.