Časté otázky

www.eurobooks.sk je internetový obchod kníhkupectva Eurobooks, so sídlom v Bratislave, Jesenského ulica 5-9

Je nezávislým kníhkupectvom, ktorý zabezpečuje nákup a predaj cudzojazyčnej literatúry priamo od vydavateľov.

Termíny dodania objednaných kníh závisia od podmienok jednotlivých vydavateľov. Knihy na sklade posielame poštou alebo kuriérom GLS, podľa výberu, obratom pokiaľ bola objednávka potvrdená do 14.00. Po tomto čase sa objednávka vybavuje nasledujúci deň.

Dodacia doba, ktorá je uvedená pri jednotlivých tituloch je orientačná. V prípade, že by sa mohla predĺžiť, budete o zmene včas informovaný, pokiaľ vydavateľ (dodávateľ) poskytuje takúto informáciu.

Pri tituloch označených Na objednávku je dodacia doba približne: v krajinách EU sa dodacia doba pohybuje od 7 pracovných dní, z Británie 2-3 týždne, z Ameriky 3-4 týždne. Zásielky malých vydavateľov sa môžu zdržať podľa možností vydavateľov.

Knihy k osobnému odberu sú k pripravené v kníhkupectve ihneď po potvrdení vašej objednávky (pripravená k odberu s predajni). Môžete si ich prevziať v pracovnej dobe v predajni v Bratislave na Jesenského ulici 5-9 v priebehu nasledujúcich 5 pracovných dní.

V prípade, že ste si nestihli knihu prevziať v tomto termíne, môžete požiadať o predĺženie odbernej lehoty e-mailom, alebo telefonicky (0905 566973)

Ceny kníh v ponuke v internetovom obchode sú na základe cenových údajov od vydavateľov a zahŕňajú aj daň z pridanej hodnoty (DPH), 10% na knihy a 20% na DVD, CD a iné nosiče.

Ak hľadáte knihu, ktorú ste nenašli v našej ponuke, využite formulár Nenašli ste u nás knihu?, alebo napíšte e-mailom. Čo najskôr vám pošleme cenovú ponuku.

Osobné objednávky titulov, ktoré sa nenachádzajú v ponuke na internetovom obchode www.eurobooks.sk sú záväzné, nemožno ich jednostranne zrušiť, ak už boli potvrdené a odoslané vydavateľom.

Všetky informácie, ktoré poskytuje Eurobooks svojim zákazníkom (katalógová cena, dátum vydania, rozsah, termíny dodania a podobne) sa zakladajú na údajoch od vydavateľov. Za možné nepresnosti, zmeny a úpravy nenesie Eurobooks zodpovednosť.

Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.