Ako ušetriť?

Tituly v našej ponuke sa vám snažíme ponúkať za najlepšiu cenu na našom trhu. Tituly si môžete kúpiť a prevziať v našej predajni, alebo objednať v našom internetovom obchode obvyklým spôsobom. My sa postaráme, aby ste ich dostali za čo najlepšiu cenu. Ak ste našli želaný titul inde za lepšiu cenu, napíšte nám, ak to bude možné, upravíme pre vás cenu tak, aby ste boli spokojní.

Ak uprednostňujete nákup zásielkovou službou, môžete ušetriť na poštovnom v rámci Slovenskej republiky. Stačí nakúpiť nad 35€ a zaplatiť za objednávku kníh, audio a DVD kreditnou kartou, alebo prevodom na účet prostredníctvom platobných modulov (VÚB ePlatby, VebPay, TatraPay, PayPal).

Ak si vyberiete zaslanie objednávky na dobierku Slovenskou poštou v rámci republiky, môžete ušetriť za poštovné ak váš nákup prekročí hranicu 49€.

Ak dávate prednosť darčekovým poukazom, máme pre vás poukážky v hodnote 10, 20, 33 a 50 € . Knižné poukážky môžete poslať aj v elektronickej podobe, sú platné jeden rok a dajú sa použiť aj na čiastočné nákupy a objednávky. 

Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.