• Anglický jazyk

Praktický slovník rusko-slovenský slovensko ruský

Autor: LINGEA

Ide o autorsky pôvodný slovník. Našou snahou pri jeho tvorbe bolo v čo najobsažnejšej, no maximálne prehľadnej forme postihnúť skutočnú slovnú zásobu tak slovenčiny, ako aj... Viac o knihe

1 kus skladom v predajni Posielame obratom

21.17 €

bežná cena: 24.90 €

O knihe

Ide o autorsky pôvodný slovník. Našou snahou pri jeho tvorbe bolo v čo najobsažnejšej, no maximálne prehľadnej forme postihnúť skutočnú slovnú zásobu tak slovenčiny, ako aj ruštiny. Hoci ide rozmerom o stredný slovník, svojím obsahom a záberom sa na našom trhu zaraďuje skôr medzi väčšie slovníky.

Všetky heslá a významy sú overené na základe informácií z dôveryhodných zdrojov, starostlivo spracované a graficky upravené tak, aby vám nielen umožnili čo najrýchlejšie nájsť správny preklad, ale správne ich použiť aj v danom kontexte.

Obsahuje súčasnú frekvenčne usporiadanú slovnú zásobu, a nechýbajú ani najnovšie technické, ekonomické a právnické termíny odrážajúce technologický pokrok začiatku nového tisícročia či začlenenie našej krajiny do Európskej únie.

Veríme, že výsledkom našej práce je skutočne praktický slovník, ktorého kvality ocenia všetci, ktorí pracujú s cudzím jazykom a chcú mať k dispozícii aktuálnu slovnú zásobu v čo najširšom rozsahu.

    Obsah slovníka
    1 250 strán
    72 000 hesiel
    18 000 príkladov, idiómov a fráz
    190 000 prekladov

    Hlavné vlastnosti
    Aktuálna slovná zásoba verne odrážajúca súčasný písaný i hovorený jazyk
    Vrátane odbornej terminológie a ustálených slovných spojení
    Dvojfarebná tlač pre lepšiu prehľadnosť hesiel
    Nevyhnutný pomocník pri práci, štúdiu a vo voľnom čase

  • Vydavateľstvo: Lingea
  • Rok vydania: 2013
  • Jazyk: Anglický jazyk
  • ISBN: 9788081450396

Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.